Skip to main content Skip to site footer
Youth Alliance

Football League Youth Alliance Fixtures 2015/16

22 July 2015

The Football League Youth Alliance fixtures for the 2015/16 season.

Reproduced below are the scheduled fixtures for the 2015/16 Football League Youth Alliance season. These fixtures are subject to change and we strongly advise that you contact the home team, or visit their website, to confirm venue and kick-off times if you plan to attend a match.

Saturday, 08 Aug 2015

FL Youth Alliance Under 18 North East


Bradford City v York City 11:00
Burton Albion v Grimsby Town 11:00
Doncaster Rovers v Notts County 11:00
Hartlepool United v Oldham Athletic 12:00
Mansfield Town v Lincoln City 11:00
Scunthorpe United v Chesterfield 11:00

FL Youth Alliance Under 18 North West

Blackpool v Wigan Athletic 11:00
Morecambe v Shrewsbury Town 11:00
Port Vale v Fleetwood Town 11:00
Walsall v Accrington Stanley 12:00
Wrexham v Preston North End 11:00

FL Youth Alliance Under 18 South East

Cambridge United v AFC Wimbledon 11:00
Gillingham v Leyton Orient 11:00
Luton Town v Barnet 11:00
Northampton Town v Milton Keynes Dons 11:00
Southend United v Dagenham & Redbridge 10:30
Stevenage v Peterborough United 11:00

FL Youth Alliance Under 18 South West

Bristol Rovers v Portsmouth 10:30
Exeter City v Yeovil Town 11:00
Newport County v Cheltenham Town 11:00
Oxford United v AFC Bournemouth 11:00
Swindon Town v Plymouth Argyle 11:00

Wednesday, 12 Aug 2015

FL Youth Alliance Under 18 North West

Burnley v Tranmere Rovers 14:00

Saturday, 15 Aug 2015

FL Youth Alliance Under 18 North East


Chesterfield v Bradford City 11:00
Doncaster Rovers v Lincoln City 11:00
Grimsby Town v Hartlepool United 11:00
Oldham Athletic v Burton Albion 12:00
York City v Scunthorpe United 11:00

FL Youth Alliance Under 18 North West

Accrington Stanley v Bury 11:00
Carlisle United v Fleetwood Town 11:00
Morecambe v Rochdale 11:00
Preston North End v Walsall 11:00
Shrewsbury Town v Burnley 11:00
Tranmere Rovers v Port Vale 11:00
Wigan Athletic v Wrexham 11:00

FL Youth Alliance Under 18 South East

Barnet v Dagenham & Redbridge 10:30
Gillingham v AFC Wimbledon 11:00
Leyton Orient v Northampton Town 10:30
Milton Keynes Dons v Cambridge United 11:00
Peterborough United v Luton Town 11:00
Southend United v Stevenage 11:00

FL Youth Alliance Under 18 South West

Cheltenham Town v Exeter City 11:00
Oxford United v Newport County 11:00
Plymouth Argyle v Bristol Rovers 11:00
Swindon Town v Portsmouth 11:00
Yeovil Town v AFC Bournemouth 11:00

Tuesday, 18 Aug 2015

FL Youth Alliance Under 18 North West


Carlisle United v Shrewsbury Town 12:00

FL Youth Alliance Under 18 South East

Barnet v Cambridge United 14:00
Dagenham & Redbridge v Northampton Town 14:00
Luton Town v AFC Wimbledon 14:00
Peterborough United v Gillingham 12:30
Southend United v Leyton Orient 14:00
Stevenage v Milton Keynes Dons 12:00

Saturday, 22 Aug 2015

FL Youth Alliance Under 18 North East


Burton Albion v Notts County 11:00
Doncaster Rovers v York City 11:00
Grimsby Town v Scunthorpe United 11:00
Lincoln City v Bradford City 11:00
Mansfield Town v Chesterfield 11:00

FL Youth Alliance Under 18 North West

Blackpool v Accrington Stanley 11:00
Burnley v Fleetwood Town 10:30
Bury v Wigan Athletic 11:00
Carlisle United v Preston North End 11:00
Port Vale v Rochdale 11:00
Tranmere Rovers v Morecambe 11:00
Walsall v Shrewsbury Town 11:00

FL Youth Alliance Under 18 South East

Cambridge United v Dagenham & Redbridge 11:00
Gillingham v Stevenage 11:00
Leyton Orient v Barnet 10:30
Milton Keynes Dons v Luton Town 11:00
Northampton Town v Southend United 11:00
Peterborough United v AFC Wimbledon 11:00

FL Youth Alliance Under 18 South West

AFC Bournemouth v Plymouth Argyle 11:00
Bristol Rovers v Cheltenham Town 10:30
Exeter City v Oxford United 12:00
Newport County v Portsmouth 12:00
Swindon Town v Yeovil Town 11:00

Tuesday, 25 Aug 2015

FL Youth Alliance Under 18 North West


Carlisle United v Rochdale 14:00

Saturday, 29 Aug 2015

FL Youth Alliance Under 18 South East


Barnet v Milton Keynes Dons 10:30
Dagenham & Redbridge v Leyton Orient 10:30
Luton Town v Gillingham 11:00
Peterborough United v Northampton Town 11:00
Southend United v AFC Wimbledon 10:30
Stevenage v Cambridge United 11:00

FL Youth Alliance Under 18 South West

Bristol Rovers v AFC Bournemouth 10:30
Cheltenham Town v Swindon Town 11:00
Oxford United v Yeovil Town 11:00
Plymouth Argyle v Newport County 11:00
Portsmouth v Exeter City 11:30

Saturday, 05 Sep 2015

FL Youth Alliance Under 18 North East


Rotherham United v Mansfield Town 11:00

FL Youth Alliance Under 18 North West

Accrington Stanley v Wrexham 11:00
Fleetwood Town v Morecambe 11:00
Rochdale v Burnley 11:00
Shrewsbury Town v Bury 11:00
Tranmere Rovers v Carlisle United 11:00
Wigan Athletic v Port Vale 11:00

FL Youth Alliance Under 18 South East

AFC Wimbledon v Stevenage 10:30
Cambridge United v Luton Town 11:00
Gillingham v Dagenham & Redbridge 11:00
Leyton Orient v Peterborough United 10:30
Milton Keynes Dons v Southend United 11:00
Northampton Town v Barnet 11:00

FL Youth Alliance Under 18 South West

AFC Bournemouth v Portsmouth 11:00
Exeter City v Plymouth Argyle 11:00
Newport County v Bristol Rovers 11:00
Swindon Town v Oxford United 11:00
Yeovil Town v Cheltenham Town 11:00

Tuesday, 08 Sep 2015

FL Youth Alliance Under 18 North West


Preston North End v Blackpool 13:00
Rochdale v Carlisle United 14:00

Saturday, 12 Sep 2015

FL Youth Alliance Under 18 North East


Bradford City v Doncaster Rovers 11:00
Chesterfield v Burton Albion 11:00
Lincoln City v York City 11:30
Notts County v Grimsby Town 11:00
Rotherham United v Oldham Athletic 11:00
Scunthorpe United v Mansfield Town 11:00

FL Youth Alliance Under 18 North West

Accrington Stanley v Wigan Athletic 11:00
Burnley v Morecambe 10:30
Fleetwood Town v Shrewsbury Town 11:00
Port Vale v Carlisle United 12:00
Tranmere Rovers v Rochdale 11:00
Walsall v Wrexham 11:00

FL Youth Alliance Under 18 South East

Barnet v AFC Wimbledon 11:00
Dagenham & Redbridge v Milton Keynes Dons 10:30
Luton Town v Leyton Orient 11:00
Peterborough United v Cambridge United 11:00
Southend United v Gillingham 11:00
Stevenage v Northampton Town 11:00

FL Youth Alliance Under 18 South West

AFC Bournemouth v Exeter City 11:00
Bristol Rovers v Swindon Town 10:30
Newport County v Yeovil Town 11:00
Oxford United v Portsmouth 11:00
Plymouth Argyle v Cheltenham Town 11:00

Monday, 14 Sep 2015

FL Youth Alliance Under 18 North West


Bury v Blackpool 19:00

Saturday, 19 Sep 2015

FL Youth Alliance Under 18 North East


Burton Albion v Rotherham United 11:00
Chesterfield v Lincoln City 11:00
Doncaster Rovers v Scunthorpe United 11:00
Hartlepool United v Notts County 12:00
Mansfield Town v York City 11:00
Oldham Athletic v Bradford City 11:00

FL Youth Alliance Under 18 North West

Blackpool v Burnley 11:00
Carlisle United v Walsall 12:00
Port Vale v Morecambe 11:00
Preston North End v Accrington Stanley 10:30
Rochdale v Fleetwood Town 11:00
Shrewsbury Town v Tranmere Rovers 11:00
Wrexham v Bury 11:00

FL Youth Alliance Under 18 South East

Barnet v Stevenage 10:30
Cambridge United v Northampton Town 11:00
Leyton Orient v AFC Wimbledon 10:30
Luton Town v Dagenham & Redbridge 11:00
Milton Keynes Dons v Gillingham 11:00
Peterborough United v Southend United 11:00

FL Youth Alliance Under 18 South West

Cheltenham Town v Oxford United 11:00
Exeter City v Newport County 11:00
Portsmouth v Plymouth Argyle 12:00
Swindon Town v AFC Bournemouth 11:00
Yeovil Town v Bristol Rovers 11:00

Saturday, 26 Sep 2015

FL Youth Alliance Under 18 North East


Bradford City v Mansfield Town 12:00
Chesterfield v Doncaster Rovers 11:00
Notts County v Oldham Athletic 12:00
Rotherham United v Grimsby Town 11:00
Scunthorpe United v Lincoln City 11:00
York City v Hartlepool United 11:00

FL Youth Alliance Under 18 North West

Accrington Stanley v Rochdale 11:00
Bury v Preston North End 11:00
Carlisle United v Burnley 11:00
Fleetwood Town v Wigan Athletic 11:00
Port Vale v Shrewsbury Town 11:00
Tranmere Rovers v Wrexham 11:00
Walsall v Blackpool 12:00

FL Youth Alliance Under 18 South East

AFC Wimbledon v Milton Keynes Dons 10:30
Dagenham & Redbridge v Peterborough United 11:00
Gillingham v Cambridge United 11:00
Northampton Town v Luton Town 11:00
Southend United v Barnet 11:00
Stevenage v Leyton Orient 11:00

FL Youth Alliance Under 18 South West

Cheltenham Town v Portsmouth 11:00
Exeter City v Swindon Town 11:00
Newport County v AFC Bournemouth 11:30
Oxford United v Bristol Rovers 11:00
Yeovil Town v Plymouth Argyle 11:00

Saturday, 03 Oct 2015

FL Youth Alliance Under 18 South East


Barnet v Peterborough United 11:00
Cambridge United v Southend United 11:00
Dagenham & Redbridge v AFC Wimbledon 10:30
Luton Town v Stevenage 11:00
Milton Keynes Dons v Leyton Orient 11:00
Northampton Town v Gillingham 11:00

Saturday, 10 Oct 2015

FL Youth Alliance Under 18 North East


Doncaster Rovers v Mansfield Town 11:00
Grimsby Town v Chesterfield 11:00
Hartlepool United v Burton Albion 13:00
Notts County v Scunthorpe United 11:00
Oldham Athletic v Lincoln City 12:00
Rotherham United v York City 11:00

FL Youth Alliance Under 18 North West

Carlisle United v Accrington Stanley 11:00
Morecambe v Bury 11:00
Preston North End v Fleetwood Town 10:30
Rochdale v Walsall 11:00
Tranmere Rovers v Blackpool 11:00
Wigan Athletic v Burnley 11:00
Wrexham v Port Vale 11:00

FL Youth Alliance Under 18 South East

AFC Wimbledon v Northampton Town 10:30
Gillingham v Barnet 11:00
Leyton Orient v Cambridge United 10:30
Peterborough United v Milton Keynes Dons 11:00
Southend United v Luton Town 11:00
Stevenage v Dagenham & Redbridge 11:00

FL Youth Alliance Under 18 South West

AFC Bournemouth v Cheltenham Town 11:00
Bristol Rovers v Exeter City 10:30
Plymouth Argyle v Oxford United 11:00
Portsmouth v Yeovil Town 11:00
Swindon Town v Newport County 11:00

Saturday, 17 Oct 2015

FL Youth Alliance Under 18 North East


Burton Albion v Mansfield Town 11:00
Chesterfield v York City 11:00
Lincoln City v Hartlepool United 12:00
Oldham Athletic v Grimsby Town 12:00
Rotherham United v Notts County 10:00
Scunthorpe United v Bradford City 11:00

FL Youth Alliance Under 18 North West

Accrington Stanley v Fleetwood Town 11:00
Carlisle United v Blackpool 12:00
Walsall v Morecambe 12:00
Wigan Athletic v Shrewsbury Town 11:00
Wrexham v Rochdale 11:00

FL Youth Alliance Under 18 South East

AFC Wimbledon v Gillingham 10:30
Cambridge United v Milton Keynes Dons 11:00
Dagenham & Redbridge v Barnet 10:30
Luton Town v Peterborough United 11:00
Northampton Town v Leyton Orient 11:00
Stevenage v Southend United 11:00

FL Youth Alliance Under 18 South West

AFC Bournemouth v Bristol Rovers 11:00
Exeter City v Portsmouth 11:30
Newport County v Plymouth Argyle 11:00
Swindon Town v Cheltenham Town 11:00
Yeovil Town v Oxford United 11:00

Monday, 19 Oct 2015

FL Youth Alliance Under 18 North West


Bury v Tranmere Rovers 19:00
Preston North End v Port Vale 13:00

Friday, 23 Oct 2015

FL Youth Alliance Under 18 South East


Barnet v Luton Town 11:00

Saturday, 24 Oct 2015

FL Youth Alliance Under 18 North East


Bradford City v Notts County 11:00
Burton Albion v York City 11:00
Chesterfield v Hartlepool United 11:00
Doncaster Rovers v Oldham Athletic 11:00
Lincoln City v Grimsby Town 11:00
Scunthorpe United v Rotherham United 11:00

FL Youth Alliance Under 18 North West

Burnley v Bury 11:00
Carlisle United v Wrexham 12:00
Fleetwood Town v Walsall 12:00
Morecambe v Wigan Athletic 11:00
Port Vale v Accrington Stanley 11:00
Shrewsbury Town v Blackpool 11:00

FL Youth Alliance Under 18 South East

AFC Wimbledon v Cambridge United 10:30
Dagenham & Redbridge v Southend United 10:30
Leyton Orient v Gillingham 10:30
Milton Keynes Dons v Northampton Town 11:00
Peterborough United v Stevenage 11:00

FL Youth Alliance Under 18 South West

Bristol Rovers v Newport County 10:30
Cheltenham Town v Yeovil Town 11:00
Oxford United v Swindon Town 11:00
Plymouth Argyle v Exeter City 11:00
Portsmouth v AFC Bournemouth 11:00

Saturday, 07 Nov 2015

FL Youth Alliance Under 18 North East


Bradford City v Burton Albion 12:00
Grimsby Town v York City 11:00
Hartlepool United v Doncaster Rovers 11:00
Notts County v Mansfield Town 11:00
Oldham Athletic v Scunthorpe United 11:00
Rotherham United v Lincoln City 11:00

FL Youth Alliance Under 18 North West

Accrington Stanley v Burnley 11:00
Bury v Carlisle United 11:00
Morecambe v Blackpool 11:00
Preston North End v Shrewsbury Town 11:00
Walsall v Tranmere Rovers 11:00
Wigan Athletic v Rochdale 11:00
Wrexham v Fleetwood Town 11:00

FL Youth Alliance Under 18 South East

AFC Wimbledon v Luton Town 11:00
Cambridge United v Barnet 11:00
Gillingham v Peterborough United 11:00
Leyton Orient v Southend United 10:30
Milton Keynes Dons v Stevenage 11:00
Northampton Town v Dagenham & Redbridge 11:00

FL Youth Alliance Under 18 South West

AFC Bournemouth v Swindon Town 11:00
Bristol Rovers v Yeovil Town 10:30
Newport County v Exeter City 11:00
Oxford United v Cheltenham Town 11:00
Plymouth Argyle v Portsmouth 11:00

Friday, 13 Nov 2015

FL Youth Alliance Under 18 South East


Barnet v Leyton Orient 11:00

Saturday, 14 Nov 2015

FL Youth Alliance Under 18 North East


Bradford City v Rotherham United 11:00
Chesterfield v Notts County 11:00
Doncaster Rovers v Grimsby Town 11:00
Lincoln City v Burton Albion 11:00
Mansfield Town v Hartlepool United 12:00
York City v Oldham Athletic 12:00

FL Youth Alliance Under 18 North West

Burnley v Walsall 11:00
Carlisle United v Wigan Athletic 11:00
Morecambe v Accrington Stanley 11:00
Port Vale v Bury 11:00
Rochdale v Blackpool 11:00
Shrewsbury Town v Wrexham 11:00
Tranmere Rovers v Preston North End 11:00

FL Youth Alliance Under 18 South East

AFC Wimbledon v Peterborough United 10:30
Dagenham & Redbridge v Cambridge United 10:30
Luton Town v Milton Keynes Dons 11:00
Southend United v Northampton Town 11:00
Stevenage v Gillingham 11:00

FL Youth Alliance Under 18 South West

Cheltenham Town v Plymouth Argyle 11:00
Exeter City v AFC Bournemouth 11:00
Portsmouth v Oxford United 11:00
Swindon Town v Bristol Rovers 11:00
Yeovil Town v Newport County 11:00

Saturday, 21 Nov 2015

FL Youth Alliance Under 18 North East


Burton Albion v Doncaster Rovers 11:00
Grimsby Town v Bradford City 11:00
Hartlepool United v Scunthorpe United 11:30
Notts County v York City 11:30
Oldham Athletic v Mansfield Town 12:00
Rotherham United v Chesterfield 11:00

FL Youth Alliance Under 18 North West

Accrington Stanley v Shrewsbury Town 11:00
Blackpool v Fleetwood Town 11:00
Bury v Rochdale 11:00
Preston North End v Burnley 10:30
Walsall v Port Vale 11:00
Wigan Athletic v Tranmere Rovers 11:00
Wrexham v Morecambe 11:00

FL Youth Alliance Under 18 South East

AFC Wimbledon v Southend United 10:30
Cambridge United v Stevenage 11:00
Gillingham v Luton Town 11:00
Leyton Orient v Dagenham & Redbridge 10:30
Milton Keynes Dons v Barnet 11:00
Northampton Town v Peterborough United 11:00

FL Youth Alliance Under 18 South West

AFC Bournemouth v Newport County 11:00
Bristol Rovers v Oxford United 10:30
Plymouth Argyle v Yeovil Town 11:00
Portsmouth v Cheltenham Town 11:00
Swindon Town v Exeter City 11:00

Saturday, 28 Nov 2015

FL Youth Alliance Under 18 North East


Hartlepool United v Rotherham United 11:00

FL Youth Alliance Under 18 North West

Rochdale v Preston North End 11:00

FL Youth Alliance Under 18 South West

Exeter City v Cheltenham Town 11:00

Saturday, 05 Dec 2015

FL Youth Alliance Under 18 North East


Bradford City v Hartlepool United 11:00
Chesterfield v Oldham Athletic 11:00
Doncaster Rovers v Rotherham United 11:00
Lincoln City v Notts County 11:00
Mansfield Town v Grimsby Town 11:00
Scunthorpe United v Burton Albion 11:00

FL Youth Alliance Under 18 North West

Carlisle United v Morecambe 11:00
Fleetwood Town v Tranmere Rovers 11:00
Port Vale v Blackpool 11:00
Rochdale v Shrewsbury Town 11:00
Walsall v Bury 11:00
Wigan Athletic v Preston North End 11:00
Wrexham v Burnley 11:00

FL Youth Alliance Under 18 South East

Barnet v Northampton Town 11:00
Dagenham & Redbridge v Gillingham 10:30
Luton Town v Cambridge United 11:00
Peterborough United v Leyton Orient 11:00
Southend United v Milton Keynes Dons 11:00
Stevenage v AFC Wimbledon 11:00

FL Youth Alliance Under 18 South West

Cheltenham Town v AFC Bournemouth 11:00
Exeter City v Bristol Rovers 11:00
Newport County v Swindon Town 11:00
Oxford United v Plymouth Argyle 11:00
Yeovil Town v Portsmouth 11:00

Saturday, 12 Dec 2015

FL Youth Alliance Under 18 North West


Blackpool v Wrexham 11:00
Burnley v Port Vale 11:00
Bury v Fleetwood Town 11:00
Morecambe v Preston North End 11:00
Shrewsbury Town v Carlisle United 12:00
Tranmere Rovers v Accrington Stanley 11:00
Wigan Athletic v Walsall 11:00

FL Youth Alliance Under 18 South East

AFC Wimbledon v Barnet 10:30
Cambridge United v Peterborough United 11:00
Gillingham v Southend United 11:00
Leyton Orient v Luton Town 10:30
Milton Keynes Dons v Dagenham & Redbridge 11:00
Northampton Town v Stevenage 11:00

FL Youth Alliance Under 18 South West

Oxford United v Exeter City 12:00

Saturday, 19 Dec 2015

FL Youth Alliance Under 18 North East


Bradford City v Chesterfield 11:00
Burton Albion v Oldham Athletic 11:00
Hartlepool United v Grimsby Town 11:00
Lincoln City v Doncaster Rovers 11:00
Mansfield Town v Rotherham United 11:00
Scunthorpe United v York City 11:00

FL Youth Alliance Under 18 North West

Accrington Stanley v Preston North End 11:00
Burnley v Blackpool 11:00
Bury v Wrexham 11:00
Fleetwood Town v Rochdale 11:00
Morecambe v Port Vale 11:00
Tranmere Rovers v Shrewsbury Town 11:00
Walsall v Carlisle United 12:00

FL Youth Alliance Under 18 South East

AFC Wimbledon v Leyton Orient 10:30
Dagenham & Redbridge v Luton Town 10:30
Gillingham v Milton Keynes Dons 11:00
Northampton Town v Cambridge United 11:00
Southend United v Peterborough United 11:00
Stevenage v Barnet 11:00

FL Youth Alliance Under 18 South West

AFC Bournemouth v Oxford United 11:00
Cheltenham Town v Newport County 11:00
Plymouth Argyle v Swindon Town 11:00
Portsmouth v Bristol Rovers 11:00
Yeovil Town v Exeter City 11:00

Saturday, 09 Jan 2016

FL Youth Alliance Under 18 North East


Chesterfield v Scunthorpe United 11:00
Grimsby Town v Burton Albion 11:00
Lincoln City v Mansfield Town 11:00
Notts County v Doncaster Rovers 11:00
Oldham Athletic v Hartlepool United 12:00
York City v Bradford City 11:00

FL Youth Alliance Under 18 North West

Blackpool v Bury 11:00
Carlisle United v Port Vale 12:00
Morecambe v Burnley 11:00
Rochdale v Tranmere Rovers 11:00
Shrewsbury Town v Fleetwood Town 11:00
Wigan Athletic v Accrington Stanley 11:00
Wrexham v Walsall 11:00

FL Youth Alliance Under 18 South East

Barnet v Southend United 11:00
Cambridge United v Gillingham 11:00
Leyton Orient v Stevenage 10:30
Luton Town v Northampton Town 11:00
Milton Keynes Dons v AFC Wimbledon 11:00
Peterborough United v Dagenham & Redbridge 11:00

FL Youth Alliance Under 18 South West

AFC Bournemouth v Yeovil Town 11:00
Bristol Rovers v Plymouth Argyle 10:30
Newport County v Oxford United 11:00
Portsmouth v Swindon Town 11:00

Saturday, 16 Jan 2016

FL Youth Alliance Under 18 South East


Barnet v Gillingham 11:00
Cambridge United v Leyton Orient 11:00
Dagenham & Redbridge v Stevenage 10:30
Luton Town v Southend United 11:00
Milton Keynes Dons v Peterborough United 11:00
Northampton Town v AFC Wimbledon 11:00

Saturday, 23 Jan 2016

FL Youth Alliance Under 18 North East


Bradford City v Lincoln City 11:00
Chesterfield v Mansfield Town 11:00
Notts County v Burton Albion 11:00
Rotherham United v Hartlepool United 11:00
Scunthorpe United v Grimsby Town 11:00
York City v Doncaster Rovers 11:00

FL Youth Alliance Under 18 North West

Accrington Stanley v Carlisle United 11:00
Blackpool v Tranmere Rovers 11:00
Burnley v Wigan Athletic 11:00
Bury v Morecambe 11:00
Fleetwood Town v Preston North End 11:00
Port Vale v Wrexham 11:00
Walsall v Rochdale 11:00

FL Youth Alliance Under 18 South East

AFC Wimbledon v Dagenham & Redbridge 10:30
Gillingham v Northampton Town 11:00
Leyton Orient v Milton Keynes Dons 10:30
Peterborough United v Barnet 11:00
Southend United v Cambridge United 11:00
Stevenage v Luton Town 11:00

FL Youth Alliance Under 18 South West

Cheltenham Town v Bristol Rovers 11:00
Plymouth Argyle v AFC Bournemouth 11:00
Portsmouth v Newport County 12:00
Yeovil Town v Swindon Town 11:00

Saturday, 24 Oct 2015

FL Youth Alliance Under 18 North East


Bradford City v Notts County 11:00
Burton Albion v York City 11:00
Chesterfield v Hartlepool United 11:00
Doncaster Rovers v Oldham Athletic 11:00
Lincoln City v Grimsby Town 11:00
Scunthorpe United v Rotherham United 11:00

FL Youth Alliance Under 18 North West

Burnley v Bury 11:00
Carlisle United v Wrexham 12:00
Fleetwood Town v Walsall 12:00
Morecambe v Wigan Athletic 11:00
Port Vale v Accrington Stanley 11:00
Shrewsbury Town v Blackpool 11:00

FL Youth Alliance Under 18 South East

AFC Wimbledon v Cambridge United 10:30
Dagenham & Redbridge v Southend United 10:30
Leyton Orient v Gillingham 10:30
Milton Keynes Dons v Northampton Town 11:00
Peterborough United v Stevenage 11:00

FL Youth Alliance Under 18 South West

Bristol Rovers v Newport County 10:30
Cheltenham Town v Yeovil Town 11:00
Oxford United v Swindon Town 11:00
Plymouth Argyle v Exeter City 11:00
Portsmouth v AFC Bournemouth 11:00

Saturday, 07 Nov 2015

FL Youth Alliance Under 18 North East


Bradford City v Burton Albion 12:00
Grimsby Town v York City 11:00
Hartlepool United v Doncaster Rovers 11:00
Notts County v Mansfield Town 11:00
Oldham Athletic v Scunthorpe United 11:00
Rotherham United v Lincoln City 11:00

FL Youth Alliance Under 18 North West

Accrington Stanley v Burnley 11:00
Bury v Carlisle United 11:00
Morecambe v Blackpool 11:00
Preston North End v Shrewsbury Town 11:00
Walsall v Tranmere Rovers 11:00
Wigan Athletic v Rochdale 11:00
Wrexham v Fleetwood Town 11:00

FL Youth Alliance Under 18 South East

AFC Wimbledon v Luton Town 11:00
Cambridge United v Barnet 11:00
Gillingham v Peterborough United 11:00
Leyton Orient v Southend United 10:30
Milton Keynes Dons v Stevenage 11:00
Northampton Town v Dagenham & Redbridge 11:00

FL Youth Alliance Under 18 South West

AFC Bournemouth v Swindon Town 11:00
Bristol Rovers v Yeovil Town 10:30
Newport County v Exeter City 11:00
Oxford United v Cheltenham Town 11:00
Plymouth Argyle v Portsmouth 11:00

Friday, 13 Nov 2015

FL Youth Alliance Under 18 South East


Barnet v Leyton Orient 11:00

Saturday, 14 Nov 2015

FL Youth Alliance Under 18 North East

Bradford City v Rotherham United 11:00
Chesterfield v Notts County 11:00
Doncaster Rovers v Grimsby Town 11:00
Lincoln City v Burton Albion 11:00
Mansfield Town v Hartlepool United 12:00
York City v Oldham Athletic 12:00

FL Youth Alliance Under 18 North West

Burnley v Walsall 11:00
Carlisle United v Wigan Athletic 11:00
Morecambe v Accrington Stanley 11:00
Port Vale v Bury 11:00
Rochdale v Blackpool 11:00
Shrewsbury Town v Wrexham 11:00
Tranmere Rovers v Preston North End 11:00

FL Youth Alliance Under 18 South East

AFC Wimbledon v Peterborough United 10:30
Dagenham & Redbridge v Cambridge United 10:30
Luton Town v Milton Keynes Dons 11:00
Southend United v Northampton Town 11:00
Stevenage v Gillingham 11:00

FL Youth Alliance Under 18 South West

Cheltenham Town v Plymouth Argyle 11:00
Exeter City v AFC Bournemouth 11:00
Portsmouth v Oxford United 11:00
Swindon Town v Bristol Rovers 11:00
Yeovil Town v Newport County 11:00

Saturday, 21 Nov 2015

FL Youth Alliance Under 18 North East


Burton Albion v Doncaster Rovers 11:00
Grimsby Town v Bradford City 11:00
Hartlepool United v Scunthorpe United 11:30
Notts County v York City 11:30
Oldham Athletic v Mansfield Town 12:00
Rotherham United v Chesterfield 11:00

FL Youth Alliance Under 18 North West

Accrington Stanley v Shrewsbury Town 11:00
Blackpool v Fleetwood Town 11:00
Bury v Rochdale 11:00
Preston North End v Burnley 10:30
Walsall v Port Vale 11:00
Wigan Athletic v Tranmere Rovers 11:00
Wrexham v Morecambe 11:00

FL Youth Alliance Under 18 South East

AFC Wimbledon v Southend United 10:30
Cambridge United v Stevenage 11:00
Gillingham v Luton Town 11:00
Leyton Orient v Dagenham & Redbridge 10:30
Milton Keynes Dons v Barnet 11:00
Northampton Town v Peterborough United 11:00

FL Youth Alliance Under 18 South West

AFC Bournemouth v Newport County 11:00
Bristol Rovers v Oxford United 10:30
Plymouth Argyle v Yeovil Town 11:00
Portsmouth v Cheltenham Town 11:00
Swindon Town v Exeter City 11:00

Saturday, 28 Nov 2015

FL Youth Alliance Under 18 North East


Hartlepool United v Rotherham United 11:00

FL Youth Alliance Under 18 North West

Rochdale v Preston North End 11:00

FL Youth Alliance Under 18 South West

Exeter City v Cheltenham Town 11:00

Saturday, 05 Dec 2015

FL Youth Alliance Under 18 North East


Bradford City v Hartlepool United 11:00
Chesterfield v Oldham Athletic 11:00
Doncaster Rovers v Rotherham United 11:00
Lincoln City v Notts County 11:00
Mansfield Town v Grimsby Town 11:00
Scunthorpe United v Burton Albion 11:00

FL Youth Alliance Under 18 North West

Carlisle United v Morecambe 11:00
Fleetwood Town v Tranmere Rovers 11:00
Port Vale v Blackpool 11:00
Rochdale v Shrewsbury Town 11:00
Walsall v Bury 11:00
Wigan Athletic v Preston North End 11:00
Wrexham v Burnley 11:00

FL Youth Alliance Under 18 South East

Barnet v Northampton Town 11:00
Dagenham & Redbridge v Gillingham 10:30
Luton Town v Cambridge United 11:00
Peterborough United v Leyton Orient 11:00
Southend United v Milton Keynes Dons 11:00
Stevenage v AFC Wimbledon 11:00

FL Youth Alliance Under 18 South West

Cheltenham Town v AFC Bournemouth 11:00
Exeter City v Bristol Rovers 11:00
Newport County v Swindon Town 11:00
Oxford United v Plymouth Argyle 11:00
Yeovil Town v Portsmouth 11:00

Saturday, 12 Dec 2015

FL Youth Alliance Under 18 North West


Blackpool v Wrexham 11:00
Burnley v Port Vale 11:00
Bury v Fleetwood Town 11:00
Morecambe v Preston North End 11:00
Shrewsbury Town v Carlisle United 12:00
Tranmere Rovers v Accrington Stanley 11:00
Wigan Athletic v Walsall 11:00

FL Youth Alliance Under 18 South East

AFC Wimbledon v Barnet 10:30
Cambridge United v Peterborough United 11:00
Gillingham v Southend United 11:00
Leyton Orient v Luton Town 10:30
Milton Keynes Dons v Dagenham & Redbridge 11:00
Northampton Town v Stevenage 11:00

FL Youth Alliance Under 18 South West

Oxford United v Exeter City 12:00

Saturday, 19 Dec 2015

FL Youth Alliance Under 18 North East


Bradford City v Chesterfield 11:00
Burton Albion v Oldham Athletic 11:00
Hartlepool United v Grimsby Town 11:00
Lincoln City v Doncaster Rovers 11:00
Mansfield Town v Rotherham United 11:00
Scunthorpe United v York City 11:00

FL Youth Alliance Under 18 North West

Accrington Stanley v Preston North End 11:00
Burnley v Blackpool 11:00
Bury v Wrexham 11:00
Fleetwood Town v Rochdale 11:00
Morecambe v Port Vale 11:00
Tranmere Rovers v Shrewsbury Town 11:00
Walsall v Carlisle United 12:00

FL Youth Alliance Under 18 South East

AFC Wimbledon v Leyton Orient 10:30
Dagenham & Redbridge v Luton Town 10:30
Gillingham v Milton Keynes Dons 11:00
Northampton Town v Cambridge United 11:00
Southend United v Peterborough United 11:00
Stevenage v Barnet 11:00

FL Youth Alliance Under 18 South West

AFC Bournemouth v Oxford United 11:00
Cheltenham Town v Newport County 11:00
Plymouth Argyle v Swindon Town 11:00
Portsmouth v Bristol Rovers 11:00
Yeovil Town v Exeter City 11:00

Saturday, 09 Jan 2016

FL Youth Alliance Under 18 North East


Chesterfield v Scunthorpe United 11:00
Grimsby Town v Burton Albion 11:00
Lincoln City v Mansfield Town 11:00
Notts County v Doncaster Rovers 11:00
Oldham Athletic v Hartlepool United 12:00
York City v Bradford City 11:00

FL Youth Alliance Under 18 North West

Blackpool v Bury 11:00
Carlisle United v Port Vale 12:00
Morecambe v Burnley 11:00
Rochdale v Tranmere Rovers 11:00
Shrewsbury Town v Fleetwood Town 11:00
Wigan Athletic v Accrington Stanley 11:00
Wrexham v Walsall 11:00

FL Youth Alliance Under 18 South East

Barnet v Southend United 11:00
Cambridge United v Gillingham 11:00
Leyton Orient v Stevenage 10:30
Luton Town v Northampton Town 11:00
Milton Keynes Dons v AFC Wimbledon 11:00
Peterborough United v Dagenham & Redbridge 11:00

FL Youth Alliance Under 18 South West

AFC Bournemouth v Yeovil Town 11:00
Bristol Rovers v Plymouth Argyle 10:30
Newport County v Oxford United 11:00
Portsmouth v Swindon Town 11:00

Saturday, 16 Jan 2016

FL Youth Alliance Under 18 South East


Barnet v Gillingham 11:00
Cambridge United v Leyton Orient 11:00
Dagenham & Redbridge v Stevenage 10:30
Luton Town v Southend United 11:00
Milton Keynes Dons v Peterborough United 11:00
Northampton Town v AFC Wimbledon 11:00

Saturday, 23 Jan 2016

FL Youth Alliance Under 18 North East


Bradford City v Lincoln City 11:00
Chesterfield v Mansfield Town 11:00
Notts County v Burton Albion 11:00
Rotherham United v Hartlepool United 11:00
Scunthorpe United v Grimsby Town 11:00
York City v Doncaster Rovers 11:00

FL Youth Alliance Under 18 North West

Accrington Stanley v Carlisle United 11:00
Blackpool v Tranmere Rovers 11:00
Burnley v Wigan Athletic 11:00
Bury v Morecambe 11:00
Fleetwood Town v Preston North End 11:00
Port Vale v Wrexham 11:00
Walsall v Rochdale 11:00

FL Youth Alliance Under 18 South East

AFC Wimbledon v Dagenham & Redbridge 10:30
Gillingham v Northampton Town 11:00
Leyton Orient v Milton Keynes Dons 10:30
Peterborough United v Barnet 11:00
Southend United v Cambridge United 11:00
Stevenage v Luton Town 11:00

FL Youth Alliance Under 18 South West

Cheltenham Town v Bristol Rovers 11:00
Plymouth Argyle v AFC Bournemouth 11:00
Portsmouth v Newport County 12:00
Yeovil Town v Swindon Town 11:00

Saturday, 30 Jan 2016

FL Youth Alliance Under 18 North East


Burton Albion v Chesterfield 11:00
Doncaster Rovers v Bradford City 11:00
Grimsby Town v Notts County 11:00
Mansfield Town v Scunthorpe United 11:00
Oldham Athletic v Rotherham United 11:00
York City v Lincoln City 11:30

FL Youth Alliance Under 18 North West

Blackpool v Walsall 12:00
Burnley v Carlisle United 11:00
Rochdale v Accrington Stanley 11:00
Shrewsbury Town v Port Vale 11:00
Wigan Athletic v Fleetwood Town 11:00
Wrexham v Tranmere Rovers 11:00

Monday, 01 Feb 2016

FL Youth Alliance Under 18 North West


Preston North End v Bury 13:00

Saturday, 06 Feb 2016

FL Youth Alliance Under 18 North East


Bradford City v Oldham Athletic 11:00
Lincoln City v Chesterfield 11:00
Notts County v Hartlepool United 12:00
Rotherham United v Burton Albion 11:00
Scunthorpe United v Doncaster Rovers 11:00
York City v Mansfield Town 11:00

FL Youth Alliance Under 18 North West

Burnley v Shrewsbury Town 11:00
Fleetwood Town v Carlisle United 11:00
Port Vale v Tranmere Rovers 11:00
Walsall v Preston North End 11:00
Wrexham v Wigan Athletic 11:00

Monday, 08 Feb 2016

FL Youth Alliance Under 18 North West


Bury v Accrington Stanley 19:00

Saturday, 13 Feb 2016

FL Youth Alliance Under 18 North West

Rochdale v Morecambe 11:00

Saturday, 20 Feb 2016

FL Youth Alliance Under 18 North East


Doncaster Rovers v Chesterfield 11:00
Grimsby Town v Rotherham United 11:00
Hartlepool United v York City 11:00
Lincoln City v Scunthorpe United 11:00
Mansfield Town v Bradford City 12:00
Oldham Athletic v Notts County 12:00

FL Youth Alliance Under 18 North West

Accrington Stanley v Walsall 12:00
Fleetwood Town v Port Vale 11:00
Preston North End v Wrexham 11:00
Shrewsbury Town v Morecambe 11:00
Tranmere Rovers v Burnley 11:00
Wigan Athletic v Blackpool 11:00

Saturday, 27 Feb 2016

FL Youth Alliance Under 18 North East


Bradford City v Scunthorpe United 11:00
Grimsby Town v Oldham Athletic 12:00
Hartlepool United v Lincoln City 12:00
Mansfield Town v Burton Albion 11:00
Notts County v Rotherham United 11:00
York City v Chesterfield 11:00

FL Youth Alliance Under 18 North West

Blackpool v Preston North End 11:00
Burnley v Rochdale 11:00
Bury v Shrewsbury Town 11:00
Carlisle United v Tranmere Rovers 11:00
Morecambe v Fleetwood Town 11:00
Port Vale v Wigan Athletic 11:00
Wrexham v Accrington Stanley 11:00

Saturday, 05 Mar 2016

FL Youth Alliance Under 18 North East


Lincoln City v Oldham Athletic 12:00

FL Youth Alliance Under 18 North West

Accrington Stanley v Blackpool 11:00
Fleetwood Town v Burnley 11:00
Morecambe v Tranmere Rovers 11:00
Preston North End v Carlisle United 11:00
Rochdale v Port Vale 11:00
Shrewsbury Town v Walsall 11:00
Wigan Athletic v Bury 11:00

Saturday, 12 Mar 2016

FL Youth Alliance Under 18 North East


Burton Albion v Hartlepool United 13:00
Chesterfield v Grimsby Town 11:00
Mansfield Town v Doncaster Rovers 11:00
Scunthorpe United v Notts County 11:00
York City v Rotherham United 11:00

FL Youth Alliance Under 18 North West

Blackpool v Carlisle United 12:00
Fleetwood Town v Accrington Stanley 11:00
Morecambe v Walsall 12:00
Port Vale v Preston North End 11:00
Shrewsbury Town v Wigan Athletic 11:00
Tranmere Rovers v Bury 11:00

Saturday, 19 Mar 2016

FL Youth Alliance Under 18 North East


Grimsby Town v Lincoln City 11:00
Hartlepool United v Chesterfield 12:00
Notts County v Bradford City 11:00
Oldham Athletic v Doncaster Rovers 11:00
Rotherham United v Scunthorpe United 11:00
York City v Burton Albion 11:00

FL Youth Alliance Under 18 North West

Accrington Stanley v Port Vale 11:00
Blackpool v Shrewsbury Town 11:00
Bury v Burnley 11:00
Walsall v Fleetwood Town 12:00
Wigan Athletic v Morecambe 11:00
Wrexham v Carlisle United 12:00

Tuesday, 22 Mar 2016

FL Youth Alliance Under 18 North West


Preston North End v Rochdale 13:00

Saturday, 26 Mar 2016

FL Youth Alliance Under 18 North West


Rochdale v Wrexham 11:00

Saturday, 02 Apr 2016

FL Youth Alliance Under 18 North East


Burton Albion v Bradford City 12:00
Doncaster Rovers v Hartlepool United 11:00
Lincoln City v Rotherham United 11:00
Mansfield Town v Notts County 11:00
Scunthorpe United v Oldham Athletic 11:00
York City v Grimsby Town 11:00

FL Youth Alliance Under 18 North West

Blackpool v Morecambe 11:00
Burnley v Accrington Stanley 11:00
Carlisle United v Bury 11:00
Fleetwood Town v Wrexham 11:00
Rochdale v Wigan Athletic 11:00
Shrewsbury Town v Preston North End 11:00
Tranmere Rovers v Walsall 11:00

Friday, 08 Apr 2016

FL Youth Alliance Under 18 North East


Rotherham United v Bradford City 14:00

Saturday, 09 Apr 2016

FL Youth Alliance Under 18 North East

Burton Albion v Lincoln City 11:00
Grimsby Town v Doncaster Rovers 11:00
Hartlepool United v Mansfield Town 12:00
Notts County v Chesterfield 11:00
Oldham Athletic v York City 12:00

FL Youth Alliance Under 18 North West

Accrington Stanley v Morecambe 11:00
Blackpool v Rochdale 11:00
Bury v Port Vale 11:00
Walsall v Burnley 11:00
Wigan Athletic v Carlisle United 11:00
Wrexham v Shrewsbury Town 11:00

Monday, 11 Apr 2016

FL Youth Alliance Under 18 North West


Preston North End v Tranmere Rovers 13:00

Saturday, 16 Apr 2016

FL Youth Alliance Under 18 North West


Burnley v Preston North End 10:30
Fleetwood Town v Blackpool 11:00
Morecambe v Wrexham 11:00
Port Vale v Walsall 11:00
Rochdale v Bury 11:00
Shrewsbury Town v Accrington Stanley 11:00
Tranmere Rovers v Wigan Athletic 11:00

Saturday, 23 Apr 2016

FL Youth Alliance Under 18 North West


Blackpool v Port Vale 11:00
Burnley v Wrexham 11:00
Bury v Walsall 11:00
Morecambe v Carlisle United 11:00
Preston North End v Wigan Athletic 10:30
Shrewsbury Town v Rochdale 11:00
Tranmere Rovers v Fleetwood Town 11:00

FL Youth Alliance Under 18 North East

Bradford City v Grimsby Town 11:00
Chesterfield v Rotherham United 11:00
Doncaster Rovers v Burton Albion 11:00
Mansfield Town v Oldham Athletic 12:00
Scunthorpe United v Hartlepool United 11:30
York City v Notts County 11:30

Saturday, 30 Apr 2016

FL Youth Alliance Under 18 North West


Accrington Stanley v Tranmere Rovers 11:00
Fleetwood Town v Bury 11:00
Port Vale v Burnley 11:00
Preston North End v Morecambe 11:00
Walsall v Wigan Athletic 11:00
Wrexham v Blackpool 11:00

FL Youth Alliance Under 18 North East

Burton Albion v Scunthorpe United 11:00
Grimsby Town v Mansfield Town 11:00
Hartlepool United v Bradford City 11:00
Notts County v Lincoln City 11:00
Oldham Athletic v Chesterfield 11:00
Rotherham United v Doncaster Rovers 11:00


Advertisement block