Skip to main content Skip to site footer
Youth Alliance

Youth Alliance fixtures 2014/15

24 July 2014

Saturday, 02 Aug 2014

FL Youth Alliance Under 18

North West

Accrington Stanley v Preston North End 11:00
Blackpool v Walsall 11:00
Carlisle United v Tranmere Rovers 11:00
Morecambe v Bury 11:00
Port Vale v Wrexham 11:00
Shrewsbury Town v Fleetwood Town 11:00
Wigan Athletic v Rochdale 11:00

South East

Barnet v Leyton Orient 10:30
Luton Town v Milton Keynes Dons 11:00
Northampton Town v AFC Wimbledon 11:00
Peterborough United v Stevenage 11:00
Southend United v Gillingham 11:00

Friday, 08 Aug 2014

FL Youth Alliance Under 18

North East

Scunthorpe United v Lincoln City 14:00

North West

Preston North End v Port Vale 13:00

Saturday, 09 Aug 2014

FL Youth Alliance Under 18

North East

Chesterfield v Mansfield Town 11:00
Grimsby Town v York City 11:00
Hartlepool United v Burton Albion 13:00
Notts County v Doncaster Rovers 11:00

North West

Burnley v Blackpool 11:00
Carlisle United v Morecambe 11:00
Rochdale v Bury 11:00
Tranmere Rovers v Wigan Athletic 11:00
Walsall v Accrington Stanley 11:00
Wrexham v Shrewsbury Town 11:00

South East

Dagenham & Redbridge v Cambridge United 10:30
Gillingham v Barnet 11:00
Leyton Orient v Watford 10:30
Milton Keynes Dons v Northampton Town 11:00
Peterborough United v AFC Wimbledon 11:00
Stevenage v Southend United 11:00

South West

Bristol Rovers v Newport County 10:30
Oxford United v Cheltenham Town 11:00
Plymouth Argyle v AFC Bournemouth 11:30
Swindon Town v Torquay United 11:00

Saturday, 16 Aug 2014

FL Youth Alliance Under 18

North East

Burton Albion v Notts County 11:00
Doncaster Rovers v Hartlepool United 11:00
Lincoln City v Bradford City 11:00
Mansfield Town v Grimsby Town 11:00
Rotherham United v Scunthorpe United 11:00
York City v Chesterfield 11:00

North West

Accrington Stanley v Fleetwood Town 11:00
Blackpool v Carlisle United 11:00
Burnley v Morecambe 11:00
Oldham Athletic v Tranmere Rovers 11:00
Port Vale v Rochdale 11:00
Preston North End v Wigan Athletic 10:30
Walsall v Shrewsbury Town 11:00
Wrexham v Bury 11:00

South East

Cambridge United v Gillingham 11:00
Dagenham & Redbridge v Barnet 10:30
Luton Town v Stevenage 11:00
Peterborough United v Milton Keynes Dons 11:00
Southend United v Leyton Orient 10:30
Watford v AFC Wimbledon 10:30

South West

AFC Bournemouth v Exeter City 11:00
Cheltenham Town v Plymouth Argyle 11:00
Newport County v Swindon Town 11:00
Portsmouth v Bristol Rovers 11:00
Torquay United v Oxford United 11:00

Tuesday, 19 Aug 2014

FL Youth Alliance Under 18

South East

Milton Keynes Dons v Watford 11:00
Northampton Town v Leyton Orient 14:00

Wednesday, 20 Aug 2014

FL Youth Alliance Under 18

South East

Luton Town v Cambridge United 14:00
Peterborough United v Southend United 11:00
Stevenage v Gillingham 14:00

Saturday, 23 Aug 2014

FL Youth Alliance Under 18

North East

Bradford City v Mansfield Town 11:00
Chesterfield v Burton Albion 11:00
Hartlepool United v Rotherham United 11:00
Lincoln City v Grimsby Town 11:00
Notts County v Hull City 11:00
York City v Scunthorpe United 11:00

North West

Bury v Accrington Stanley 11:00
Carlisle United v Walsall 12:00
Fleetwood Town v Port Vale 11:00
Morecambe v Blackpool 11:00
Shrewsbury Town v Oldham Athletic 12:00
Tranmere Rovers v Burnley 11:00
Wigan Athletic v Wrexham 11:00

South East

Barnet v Stevenage 11:00
Cambridge United v Milton Keynes Dons 11:00
Dagenham & Redbridge v Luton Town 10:30
Leyton Orient v AFC Wimbledon 10:30
Southend United v Northampton Town 11:00

South West

Bristol Rovers v Torquay United 10:30
Exeter City v Newport County 11:00
Oxford United v AFC Bournemouth 11:00
Portsmouth v Plymouth Argyle 12:00
Swindon Town v Cheltenham Town 11:00

Tuesday, 26 Aug 2014

FL Youth Alliance Under 18

North West

Rochdale v Preston North End 14:00

South East

Watford v Dagenham & Redbridge 14:00

Saturday, 30 Aug 2014

FL Youth Alliance Under 18

South East

AFC Wimbledon v Dagenham & Redbridge 10:30
Luton Town v Watford 11:00
Northampton Town v Cambridge United 11:00
Peterborough United v Gillingham 11:00
Southend United v Milton Keynes Dons 11:00
Stevenage v Leyton Orient 11:00

South West

AFC Bournemouth v Torquay United 11:00
Cheltenham Town v Bristol Rovers 11:00
Exeter City v Oxford United 11:00
Newport County v Portsmouth 12:00
Plymouth Argyle v Swindon Town 11:00

Tuesday, 02 Sep 2014

FL Youth Alliance Under 18

South East

Watford v Peterborough United 14:00

Saturday, 06 Sep 2014

FL Youth Alliance Under 18

North East

Doncaster Rovers v Grimsby Town 11:00
Lincoln City v Chesterfield 11:00
Mansfield Town v Scunthorpe United 11:00
Rotherham United v Notts County 11:00
York City v Bradford City 11:00

North West

Burnley v Shrewsbury Town 11:00
Bury v Blackpool 11:00
Oldham Athletic v Carlisle United 12:00
Port Vale v Tranmere Rovers 11:00
Preston North End v Fleetwood Town 11:00
Walsall v Wigan Athletic 11:00
Wrexham v Morecambe 11:00

South East

Barnet v Luton Town 10:30
Cambridge United v Stevenage 11:00
Dagenham & Redbridge v Milton Keynes Dons 10:30
Gillingham v AFC Wimbledon 11:00
Leyton Orient v Peterborough United 11:00
Watford v Northampton Town 10:30

South West

Bristol Rovers v Plymouth Argyle 10:30
Oxford United v Newport County 11:00
Portsmouth v Cheltenham Town 11:30
Swindon Town v AFC Bournemouth 11:00
Torquay United v Exeter City 11:00

Tuesday, 09 Sep 2014

FL Youth Alliance Under 18

North West

Rochdale v Accrington Stanley 14:00

Saturday, 13 Sep 2014

FL Youth Alliance Under 18

North East

Bradford City v Scunthorpe United 11:00
Chesterfield v Grimsby Town 11:00
Doncaster Rovers v Rotherham United 11:00
Hartlepool United v Notts County 11:30
Hull City v Burton Albion 12:00
Mansfield Town v Lincoln City 11:00

North West

Bury v Port Vale 11:00
Fleetwood Town v Blackpool 11:00 - Squires Gate
Morecambe v Walsall 12:00
Preston North End v Carlisle United 11:00
Rochdale v Burnley 11:00
Shrewsbury Town v Accrington Stanley 11:00
Tranmere Rovers v Wrexham 11:00
Wigan Athletic v Oldham Athletic 11:00

South East

Leyton Orient v Dagenham & Redbridge 10:30
Milton Keynes Dons v Gillingham 11:00
Northampton Town v Stevenage 11:00
Peterborough United v Luton Town 11:00
Southend United v Cambridge United 11:00
Watford v Barnet 10:30

South West

Bristol Rovers v Oxford United 10:30
Cheltenham Town v Newport County 11:00
Plymouth Argyle v Torquay United 11:00
Portsmouth v AFC Bournemouth 11:00
Swindon Town v Exeter City 11:00

Friday, 19 Sep 2014

FL Youth Alliance Under 18

South East

Barnet v Peterborough United 14:00

Saturday, 20 Sep 2014

FL Youth Alliance Under 18

North West

Accrington Stanley v Carlisle United 11:00
Blackpool v Tranmere Rovers 11:00
Burnley v Wigan Athletic 11:00
Bury v Preston North End 11:00
Morecambe v Oldham Athletic 11:00
Port Vale v Shrewsbury Town 11:00
Rochdale v Walsall 11:00
Wrexham v Fleetwood Town 11:00

South East

Cambridge United v Watford 11:00
Dagenham & Redbridge v Southend United 10:30
Gillingham v Leyton Orient 11:00
Luton Town v Northampton Town 11:00
Stevenage v AFC Wimbledon 11:00

South West

AFC Bournemouth v Cheltenham Town 11:00
Exeter City v Bristol Rovers 11:00
Newport County v Plymouth Argyle 11:00
Oxford United v Swindon Town 11:00
Torquay United v Portsmouth 12:00

Saturday, 27 Sep 2014

FL Youth Alliance Under 18

North East

Burton Albion v Doncaster Rovers 11:00
Grimsby Town v Bradford City 11:00
Lincoln City v Hartlepool United 12:00
Rotherham United v Hull City 11:00
Scunthorpe United v Chesterfield 11:00
York City v Mansfield Town 11:00

North West

Blackpool v Oldham Athletic 11:00
Bury v Shrewsbury Town 11:00
Carlisle United v Wigan Athletic 11:00
Morecambe v Tranmere Rovers 11:00
Port Vale v Accrington Stanley 11:00
Preston North End v Wrexham 11:00
Walsall v Burnley 11:00

South East

AFC Wimbledon v Luton Town 10:30
Leyton Orient v Cambridge United 10:30
Milton Keynes Dons v Stevenage 11:00
Northampton Town v Dagenham & Redbridge 11:00
Southend United v Barnet 11:00
Watford v Gillingham 10:30

South West

Bristol Rovers v Swindon Town 10:30
Cheltenham Town v Torquay United 11:00
Newport County v AFC Bournemouth 11:00
Plymouth Argyle v Exeter City 11:00
Portsmouth v Oxford United 11:00

Tuesday, 30 Sep 2014

FL Youth Alliance Under 18

North West

Rochdale v Fleetwood Town 13:00

Saturday, 04 Oct 2014

FL Youth Alliance Under 18

South East

Barnet v Milton Keynes Dons 10:30
Cambridge United v AFC Wimbledon 11:00
Dagenham & Redbridge v Peterborough United 11:00
Gillingham v Northampton Town 11:00
Luton Town v Southend United 11:00
Stevenage v Watford 11:00

South West

Exeter City v AFC Bournemouth 11:00

Saturday, 11 Oct 2014

FL Youth Alliance Under 18

North East

Burton Albion v Scunthorpe United 11:00
Doncaster Rovers v Bradford City 11:00
Hartlepool United v York City 11:00
Hull City v Mansfield Town 11:00
Notts County v Lincoln City 11:00
Rotherham United v Chesterfield 11:00

North West

Burnley v Carlisle United 11:00
Fleetwood Town v Bury 11:00
Oldham Athletic v Walsall 12:00
Port Vale v Blackpool 11:00
Rochdale v Tranmere Rovers 11:00
Shrewsbury Town v Preston North End 11:00
Wigan Athletic v Morecambe 11:00
Wrexham v Accrington Stanley 11:00

South East

AFC Wimbledon v Milton Keynes Dons 10:30
Barnet v Northampton Town 10:30
Gillingham v Dagenham & Redbridge 11:00
Leyton Orient v Luton Town 10:30
Peterborough United v Cambridge United 11:00
Watford v Southend United 10:30

South West

AFC Bournemouth v Bristol Rovers 11:00
Exeter City v Cheltenham Town 11:00
Oxford United v Plymouth Argyle 11:00
Swindon Town v Portsmouth 11:00
Torquay United v Newport County 11:00

Saturday, 18 Oct 2014

FL Youth Alliance Under 18

North East

Bradford City v Burton Albion 11:00
Grimsby Town v Hartlepool United 11:00
Lincoln City v Hull City 11:00
Mansfield Town v Rotherham United 11:00
Scunthorpe United v Doncaster Rovers 11:00
York City v Notts County 11:00

North West

Accrington Stanley v Oldham Athletic 11:00
Blackpool v Wrexham 11:00
Carlisle United v Port Vale 11:00
Morecambe v Fleetwood Town 11:00
Preston North End v Burnley 10:30
Walsall v Tranmere Rovers 11:00
Wigan Athletic v Bury 11:00

South East

Cambridge United v Barnet 11:00
Dagenham & Redbridge v Stevenage 10:30
Luton Town v Gillingham 11:00
Milton Keynes Dons v Leyton Orient 11:00
Northampton Town v Peterborough United 11:00
Southend United v AFC Wimbledon 10:30

South West

AFC Bournemouth v Swindon Town 11:00
Cheltenham Town v Portsmouth 11:30
Exeter City v Torquay United 11:00
Newport County v Oxford United 11:00
Plymouth Argyle v Bristol Rovers 11:00

Saturday, 25 Oct 2014

FL Youth Alliance Under 18

North East

Burton Albion v Grimsby Town 11:00
Doncaster Rovers v Lincoln City 11:00
Hartlepool United v Bradford City 11:00
Hull City v Chesterfield 11:00
Notts County v Scunthorpe United 11:00
Rotherham United v York City 11:00

North West

Burnley v Accrington Stanley 11:00
Bury v Tranmere Rovers 11:00
Fleetwood Town v Carlisle United 11:00
Oldham Athletic v Preston North End 11:00
Port Vale v Walsall 11:00
Shrewsbury Town v Morecambe 11:00
Wigan Athletic v Blackpool 11:00
Wrexham v Rochdale 11:00

South East

AFC Wimbledon v Leyton Orient 10:30
Luton Town v Dagenham & Redbridge 11:00
Milton Keynes Dons v Cambridge United 11:00
Northampton Town v Southend United 11:00
Peterborough United v Watford 11:00
Stevenage v Barnet11:00

South West

Bristol Rovers v Cheltenham Town 10:30
Oxford United v Exeter City 11:00
Portsmouth v Newport County 12:00
Swindon Town v Plymouth Argyle 11:00
Torquay United v AFC Bournemouth 11:00

Saturday, 01 Nov 2014

FL Youth Alliance Under 18

North East

Chesterfield v Notts County 11:00
Grimsby Town v Rotherham United 11:00
Hartlepool United v Scunthorpe United 11:30
Lincoln City v Burton Albion 11:00
Mansfield Town v Doncaster Rovers 11:00
York City v Hull City 11:00

North West

Accrington Stanley v Morecambe 11:00
Bury v Walsall 11:00
Fleetwood Town v Tranmere Rovers 11:00
Port Vale v Oldham Athletic 11:00
Preston North End v Blackpool 10:30
Rochdale v Carlisle United 11:00
Shrewsbury Town v Wigan Athletic 11:00
Wrexham v Burnley 11:00

South East

Barnet v AFC Wimbledon 11:00
Cambridge United v Luton Town 11:00
Gillingham v Stevenage 11:00
Leyton Orient v Northampton Town 10:30
Southend United v Peterborough United 11:00
Watford v Milton Keynes Dons 10:30

South West

Bristol Rovers v Exeter City 10:30
Cheltenham Town v AFC Bournemouth 11:00
Plymouth Argyle v Newport County 11:00
Portsmouth v Torquay United 12:00
Swindon Town v Oxford United 11:00

Saturday, 08 Nov 2014

FL Youth Alliance Under 18

North East

Burton Albion v Mansfield Town 11:00
Doncaster Rovers v York City 11:00
Hartlepool United v Chesterfield 12:00
Hull City v Grimsby Town 11:00
Notts County v Bradford City 11:00
Rotherham United v Lincoln City 11:00

North West

Blackpool v Accrington Stanley 11:00
Burnley v Port Vale 11:00
Carlisle United v Bury 11:00
Morecambe v Rochdale 11:00
Oldham Athletic v Wrexham 11:00
Tranmere Rovers v Shrewsbury Town 11:00
Walsall v Preston North End 11:00
Wigan Athletic v Fleetwood Town 11:00

South East

AFC Wimbledon v Gillingham 10:30
Luton Town v Barnet 11:00
Milton Keynes Dons v Dagenham & Redbridge 11:00
Northampton Town v Watford 11:00
Peterborough United v Leyton Orient 11:00
Stevenage v Cambridge United 11:00

South West

AFC Bournemouth v Oxford United 11:00
Newport County v Exeter City 11:00

Thursday, 13 Nov 2014

FL Youth Alliance Under 18

South East

AFC Wimbledon v Barnet 14:00

Saturday, 15 Nov 2014

FL Youth Alliance Under 18

North East

Chesterfield v Bradford City 11:00
Grimsby Town v Scunthorpe United 11:00
Hull City v Doncaster Rovers 11:00
Mansfield Town v Notts County 11:00
Rotherham United v Burton Albion 11:00
York City v Lincoln City 12:00

North West

Accrington Stanley v Wigan Athletic 11:00
Fleetwood Town v Burnley 11:00
Oldham Athletic v Bury 11:00
Port Vale v Morecambe 11:00
Preston North End v Tranmere Rovers 10:30
Shrewsbury Town v Carlisle United 11:00
Wrexham v Walsall 11:00

South East

Cambridge United v Northampton Town 11:00
Dagenham & Redbridge v AFC Wimbledon 10:30
Gillingham v Peterborough United 11:00
Leyton Orient v Stevenage 10:30
Milton Keynes Dons v Southend United 11:00
Watford v Luton Town 10:30

South West

AFC Bournemouth v Portsmouth11:00
Exeter City v Swindon Town11:00
Newport County v Cheltenham Town11:00
Oxford United v Bristol Rovers11:00
Torquay United v Plymouth Argyle11:00

Wednesday, 19 Nov 2014

FL Youth Alliance Under 18

North West

Rochdale v Blackpool 14:00

Saturday, 22 Nov 2014

FL Youth Alliance Under 18

North East

Bradford City v Rotherham United 11:00
Burton Albion v York City 11:00
Doncaster Rovers v Chesterfield 11:00
Hartlepool United v Mansfield Town 11:30
Notts County v Grimsby Town 11:00
Scunthorpe United v Hull City 11:00

North West

Blackpool v Shrewsbury Town 11:00
Burnley v Bury 11:00
Carlisle United v Wrexham 11:00
Morecambe v Preston North End 11:00
Oldham Athletic v Rochdale 11:00
Tranmere Rovers v Accrington Stanley 11:00
Walsall v Fleetwood Town 12:00
Wigan Athletic v Port Vale 11:00

South East

AFC Wimbledon v Stevenage 10:30
Leyton Orient v Gillingham 10:30
Northampton Town v Luton Town 11:00
Peterborough United v Barnet 11:00
Southend United v Dagenham & Redbridge 10:30
Watford v Cambridge United 10:30

South West

Bristol Rovers v AFC Bournemouth 10:30
Cheltenham Town v Exeter City 11:00
Newport County v Torquay United 11:00
Plymouth Argyle v Oxford United 11:00
Portsmouth v Swindon Town 11:00

Saturday, 29 Nov 2014

FL Youth Alliance Under 18

North East

Hull City v Notts County 11:00
Lincoln City v Scunthorpe United 11:00

North West

Rochdale v Shrewsbury Town 11:00

South East

Barnet v Watford 10:30
Cambridge United v Southend United 11:00
Dagenham & Redbridge v Leyton Orient 10:30
Gillingham v Milton Keynes Dons 11:00
Luton Town v Peterborough United 11:00
Stevenage v Northampton Town 11:00

South West

Exeter City v Portsmouth 11:30
Oxford United v Torquay United 11:00

Saturday, 06 Dec 2014

FL Youth Alliance Under 18

North East

Burton Albion v Hartlepool United 13:00
Doncaster Rovers v Notts County 11:00
Hull City v Bradford City 11:00
Mansfield Town v Chesterfield 11:00
York City v Grimsby Town 11:00

North West

Accrington Stanley v Walsall 11:00
Blackpool v Burnley 11:00
Bury v Rochdale 11:00
Morecambe v Carlisle United 11:00
Oldham Athletic v Fleetwood Town 12:00
Port Vale v Preston North End 11:00
Shrewsbury Town v Wrexham 11:00
Wigan Athletic v Tranmere Rovers 11:00

South East

AFC Wimbledon v Cambridge United 10:30
Milton Keynes Dons v Barnet 11:00
Northampton Town v Gillingham 11:00
Peterborough United v Dagenham & Redbridge 11:00
Southend United v Luton Town 11:00
Watford v Stevenage 10:30

South West

AFC Bournemouth v Newport County 11:00
Exeter City v Plymouth Argyle 11:00
Oxford United v Portsmouth 11:00
Swindon Town v Bristol Rovers 11:00
Torquay United v Cheltenham Town 11:00

Saturday, 13 Dec 2014

FL Youth Alliance Under 18

North East

Hull City v Hartlepool United 11:00

North West

Fleetwood Town v Oldham Athletic 12:00

South East

Barnet v Southend United 11:00
Cambridge United v Leyton Orient 11:00
Dagenham & Redbridge v Northampton Town 10:30
Gillingham v Watford 11:00
Luton Town v AFC Wimbledon 11:00
Stevenage v Milton Keynes Dons 11:00

South West

Torquay United v Swindon Town 11:00

Saturday, 20 Dec 2014

FL Youth Alliance Under 18

North East

Bradford City v Lincoln City 11:00
Chesterfield v York City 11:00
Grimsby Town v Mansfield Town 11:00
Hartlepool United v Doncaster Rovers 11:00
Notts County v Burton Albion 11:00
Scunthorpe United v Rotherham United 11:00

North West

Burnley v Oldham Athletic 11:00
Bury v Morecambe 11:00
Fleetwood Town v Shrewsbury Town 11:00
Preston North End v Accrington Stanley 10:30
Rochdale v Wigan Athletic 11:00
Tranmere Rovers v Carlisle United 11:00
Walsall v Blackpool 12:00
Wrexham v Port Vale 11:00

South East

AFC Wimbledon v Southend United 10:30
Barnet v Cambridge United 10:30
Gillingham v Luton Town 11:00
Leyton Orient v Milton Keynes Dons 10:30
Peterborough United v Northampton Town 11:00
Stevenage v Dagenham & Redbridge 11:00

South West

AFC Bournemouth v Plymouth Argyle 11:00
Cheltenham Town v Oxford United 11:00
Newport County v Bristol Rovers 11:00
Portsmouth v Exeter City 11:30

Saturday, 03 Jan 2015

FL Youth Alliance Under 18

North East

Burton Albion v Chesterfield 11:00
Grimsby Town v Lincoln City 11:00
Mansfield Town v Bradford City 11:00
Rotherham United v Hartlepool United 11:00
Scunthorpe United v York City 11:00

North West

Accrington Stanley v Wrexham 11:00
Blackpool v Port Vale 11:00
Bury v Fleetwood Town 11:00
Carlisle United v Burnley 11:00
Morecambe v Wigan Athletic 11:00
Preston North End v Shrewsbury Town 11:00
Tranmere Rovers v Rochdale 11:00
Walsall v Oldham Athletic 12:00

South East

Cambridge United v Peterborough United 11:00
Dagenham & Redbridge v Gillingham 10:30
Milton Keynes Dons v AFC Wimbledon 11:00
Northampton Town v Barnet 11:00
Southend United v Watford 10:30

Tuesday, 06 Jan 2015

FL Youth Alliance Under 18

South East

Luton Town v Leyton Orient 11:00

Saturday, 10 Jan 2015

FL Youth Alliance Under 18

North East

Bradford City v York City 11:00
Chesterfield v Lincoln City 11:00
Grimsby Town v Doncaster Rovers 11:00
Hartlepool United v Hull City 11:30
Notts County v Rotherham United 11:00
Scunthorpe United v Mansfield Town 11:00

North West

Accrington Stanley v Port Vale 11:00
Burnley v Walsall 11:00
Fleetwood Town v Rochdale 11:00
Oldham Athletic v Blackpool 11:00
Shrewsbury Town v Bury 11:00
Tranmere Rovers v Morecambe 11:00
Wigan Athletic v Carlisle United 11:00
Wrexham v Preston North End 11:00

South East

AFC Wimbledon v Northampton Town 10:30
Dagenham & Redbridge v Watford 10:30
Gillingham v Southend United 11:00
Leyton Orient v Barnet 10:30
Milton Keynes Dons v Luton Town 11:00
Stevenage v Peterborough United 11:00

South West

Bristol Rovers v Portsmouth 10:30
Plymouth Argyle v Cheltenham Town 11:00
Swindon Town v Newport County 11:00

Saturday, 17 Jan 2015

FL Youth Alliance Under 18

South East

AFC Wimbledon v Peterborough United 11:00
Barnet v Gillingham 11:00
Cambridge United v Dagenham & Redbridge 11:00
Northampton Town v Milton Keynes Dons 11:00
Southend United v Stevenage 11:00
Watford v Leyton Orient 10:30

South West

Cheltenham Town v Swindon Town 11:00
Plymouth Argyle v Portsmouth 12:00
Torquay United v Bristol Rovers 11:00

Saturday, 24 Jan 2015

FL Youth Alliance Under 18

North East

Burton Albion v Hull City 12:00
Grimsby Town v Chesterfield 11:00
Lincoln City v Mansfield Town 11:00
Notts County v Hartlepool United 11:30
Rotherham United v Doncaster Rovers 11:00
Scunthorpe United v Bradford City 11:00

North West

Accrington Stanley v Burnley 11:00
Blackpool v Wigan Athletic 11:00
Carlisle United v Fleetwood Town 11:00
Morecambe v Shrewsbury Town 11:00
Rochdale v Wrexham 11:00
Tranmere Rovers v Bury 11:00
Walsall v Port Vale 11:00

South East

AFC Wimbledon v Watford 10:30
Barnet v Dagenham & Redbridge 11:00
Gillingham v Cambridge United 11:00
Leyton Orient v Southend United 10:30
Milton Keynes Dons v Peterborough United 11:00
Stevenage v Luton Town 11:00

Tuesday, 27 Jan 2015

FL Youth Alliance Under 18

North West

Preston North End v Oldham Athletic 13:00

Saturday, 31 Jan 2015

FL Youth Alliance Under 18

North West

Burnley v Preston North End 11:00
Bury v Wigan Athletic 11:00
Fleetwood Town v Morecambe 11:00
Oldham Athletic v Accrington Stanley 11:00
Port Vale v Carlisle United 11:00
Shrewsbury Town v Rochdale 11:00
Tranmere Rovers v Walsall 11:00
Wrexham v Blackpool 11:00

Saturday, 07 Feb 2015

FL Youth Alliance Under 18

North East

Bradford City v Grimsby Town 11:00
Chesterfield v Scunthorpe United 11:00
Doncaster Rovers v Burton Albion 11:00
Hartlepool United v Lincoln City 12:00
Hull City v Rotherham United 11:00
Mansfield Town v York City 11:00

North West

Bury v Wrexham 11:00
Carlisle United v Blackpool 11:00
Fleetwood Town v Accrington Stanley 11:00
Morecambe v Burnley 11:00
Rochdale v Port Vale 11:00
Shrewsbury Town v Walsall 11:00
Tranmere Rovers v Oldham Athletic 11:00
Wigan Athletic v Preston North End 11:00

Saturday, 14 Feb 2015

FL Youth Alliance Under 18

North East

Bradford City v Doncaster Rovers 11:00
Chesterfield v Rotherham United 11:00
Lincoln City v Notts County 11:00
Mansfield Town v Hull City 11:00
Scunthorpe United v Burton Albion 11:00
York City v Hartlepool United 11:00

North West

Accrington Stanley v Bury 11:00
Blackpool v Morecambe 11:00
Burnley v Tranmere Rovers 11:00
Oldham Athletic v Shrewsbury Town 11:00
Port Vale v Fleetwood Town 11:00
Walsall v Carlisle United 12:00
Wrexham v Wigan Athletic 11:00

Tuesday, 17 Feb 2015

FL Youth Alliance Under 18

North West

Preston North End v Rochdale 13:00

Saturday, 21 Feb 2015

FL Youth Alliance Under 18

North East

Burton Albion v Bradford City 11:00
Doncaster Rovers v Scunthorpe United 11:00
Hartlepool United v Grimsby Town 11:00
Hull City v Lincoln City 11:00
Notts County v York City 11:00
Rotherham United v Mansfield Town 11:00

North West

Accrington Stanley v Rochdale 11:00
Blackpool v Bury 11:00
Carlisle United v Oldham Athletic 12:00
Fleetwood Town v Preston North End 11:00
Morecambe v Wrexham 11:00
Shrewsbury Town v Burnley 11:00
Tranmere Rovers v Port Vale 11:00
Wigan Athletic v Walsall 11:00

Saturday, 28 Feb 2015

FL Youth Alliance Under 18

North East

Bradford City v Hartlepool United 11:00
Chesterfield v Hull City 11:00
Grimsby Town v Burton Albion 11:00
Scunthorpe United v Notts County 11:00
York City v Rotherham United 11:00

North West

Accrington Stanley v Shrewsbury Town 11:00
Blackpool v Fleetwood Town 11:00
Burnley v Rochdale 11:00
Carlisle United v Preston North End 11:00
Oldham Athletic v Wigan Athletic 11:00
Port Vale v Bury 11:00
Walsall v Morecambe 12:00
Wrexham v Tranmere Rovers 11:00

Wednesday, 04 Mar 2015

FL Youth Alliance Under 18

North East

Lincoln City v Doncaster Rovers 12:00

Saturday, 07 Mar 2015

FL Youth Alliance Under 18

North East

Bradford City v Hull City 11:00

North West

Carlisle United v Accrington Stanley 11:00
Fleetwood Town v Wrexham 11:00
Oldham Athletic v Morecambe 11:00
Preston North End v Bury 10:30
Shrewsbury Town v Port Vale 11:00
Tranmere Rovers v Blackpool 11:00
Walsall v Rochdale 11:00
Wigan Athletic v Burnley 11:00

Saturday, 14 Mar 2015

FL Youth Alliance Under 18

North East

Burton Albion v Lincoln City 11:00
Doncaster Rovers v Mansfield Town 11:00
Hull City v York City 11:00
Notts County v Chesterfield 11:00
Rotherham United v Grimsby Town 11:00
Scunthorpe United v Hartlepool United 11:30

North West

Accrington Stanley v Blackpool 11:00
Bury v Carlisle United 11:00
Fleetwood Town v Wigan Athletic 11:00
Port Vale v Burnley 11:00
Rochdale v Morecambe 11:00
Shrewsbury Town v Tranmere Rovers 11:00
Wrexham v Oldham Athletic 11:00

Monday, 16 Mar 2015

FL Youth Alliance Under 18

North West

Preston North End v Walsall 13:00

Saturday, 21 Mar 2015

FL Youth Alliance Under 18

North East

Bradford City v Notts County 11:00
Chesterfield v Hartlepool United 12:00
Grimsby Town v Hull City 11:00
Lincoln City v Rotherham United 11:00
Mansfield Town v Burton Albion 11:00
York City v Doncaster Rovers 11:00

North West

Blackpool v Preston North End 11:00
Burnley v Wrexham 11:00
Carlisle United v Rochdale 11:00
Morecambe v Accrington Stanley 11:00
Oldham Athletic v Port Vale 11:00
Tranmere Rovers v Fleetwood Town 11:00
Walsall v Bury 11:00
Wigan Athletic v Shrewsbury Town 11:00

Saturday, 28 Mar 2015

FL Youth Alliance Under 18

North West

Oldham Athletic v Burnley 11:00

Saturday, 04 Apr 2015

FL Youth Alliance Under 18

North East

Chesterfield v Doncaster Rovers 11:00
Grimsby Town v Notts County 11:00
Hull City v Scunthorpe United 11:00
Mansfield Town v Hartlepool United 11:30
Rotherham United v Bradford City 11:00
York City v Burton Albion 11:00

North West

Accrington Stanley v Tranmere Rovers 11:00
Bury v Burnley 11:00
Fleetwood Town v Walsall 11:00
Port Vale v Wigan Athletic 11:00
Preston North End v Morecambe 10:30
Rochdale v Oldham Athletic 11:00
Shrewsbury Town v Blackpool 11:00
Wrexham v Carlisle United 11:00

Saturday, 11 Apr 2015

FL Youth Alliance Under 18

North East

Bradford City v Chesterfield 11:00
Burton Albion v Rotherham United 11:00
Doncaster Rovers v Hull City 11:00
Lincoln City v York City 12:00
Notts County v Mansfield Town 11:00
Scunthorpe United v Grimsby Town 11:00

North West

Blackpool v Rochdale 11:00
Burnley v Fleetwood Town 11:00
Bury v Oldham Athletic 11:00
Carlisle United v Shrewsbury Town 11:00
Morecambe v Port Vale 11:00
Tranmere Rovers v Preston North End 11:00
Walsall v Wrexham 11:00
Wigan Athletic v Accrington Stanley 11:00


Data collated on 24/07/2014
Fixtures subject to change.


Advertisement block