Skip to main content Skip to site footer

Kids Cup Representatives

Kids Cup National Finalists:

Championship

Club

School

Sheffield United

Nethergreen Junior School

Luton Town

Sacred Heart Primary

League One

Club

School

Sheffield Wednesday

Windmill Hill Primary

Portsmouth

Meon Junior School

League Two

Club

School

Tranmere Rovers

St George's Primary

Exeter City

Stoke Hill Primary

Congratulations to the following schools who will represent their EFL Club in this year’s Utilita Kids Cup.

Club

School

Accrington Stanley

Barrow Primary

AFC Bournemouth

Kinson Academy

AFC Wimbledon

Hornsby House

Barnsley

Wilthorpe Primary

Barrow AFC

Yarlside Academy

Blackburn Rovers

St Paul’s RC Primary

Blackpool

Norbreck Primary

Bolton Wanderers

St John’s Bromley Cross

Bradford City

Birkenshaw

Bristol City

West Town Lane Academy

Bristol Rovers

The Ridge Junior School

Burton Albion

Oldfields Middle School

Cambridge United

Stapleford Community Primary School

Carlisle United

Stanwix School

Charlton Athletic

Warren Road Primary

Cheltenham Town

Longlevens Junior School

Colchester United

Saint Luke’s Primary

Coventry City

Finham Primary

Crawley Town

Pound Hill Junior

Crewe Alexandra

Leighton Academy

Derby County

Silverhill Primary School

Doncaster Rovers

Shaw Wood Academy

Exeter City

Stoke Hill Primary

Fleetwood Town

Northfold Primary

Forest Green

Sharpness Primary School

Harrogate Town

St Mary’s Catholic Primary School

Hartlepool United

Throston Primary

Huddersfield Town

Kirkburton Middle School

Hull City

Kirkella St. Andrews

Ipswich Town

Clifford Road

Leyton Orient

Aldersbrook Primary School

Lincoln City

Welton St Marys

Luton Town

Sacred Heart Primary

Mansfield Town

St Andrews

Middlesbrough

Pallister Park

Millwall

Holy Trinity CofE Primary

MK Dons

Oxley Park Academy

Morecambe

Torrisholme Community Primary

Newport County

Langstone Primary

Northampton Town

Upton Meadows Primary

Nottingham Forest

Middleton Primary School

Oldham Atheltic

Hodge Clough Primary

Peterborough United

Middleton Primary School

Plymouth Argyle

Bickleigh Down Primary

Port Vale

St Thomas C of E

Portsmouth

Meon Juniors School

Preston North End

Grange Primary School

QPR

St John Fisher Catholic

Reading FC

St Paul’s

Rochdale

Whittaker Moss Primary

Rotherham United

Wath Victoria Primary School

Salford City

Light Oaks Junior

Scunthorpe United

Crowle Primary

Sheffield United

Nethergreen Junior School

Sheffield Wednesday

Windmill Hill Primary

Shrewsbury Town

St Laurence CE Primary

Stevenage

Watton at Stone

Stoke City

Greenways Primary

Sunderland

Barnes Junior School

Sutton United

Cheam Fields Primary

Swansea City

Blaenhonddan Primary

Swindon Town

Brook Field Primary

Tranmere Rovers

St George’s Primary

Walsall

Leighswood School

WBA

Blackwood Primary School

Wigan Athletic

St Andrews Primary

Wycombe Wanderers

Stoke Poges School